באתר abseo שלנו, אנו מחויבים להגן ולכבד את פרטיותך. מדיניות זו קובעת את הבסיס שלפיו כל מידע אישי שאנו אוספים ממך, או שאתה מספק לנו, יעובד על ידינו. אנא קרא את הדברים הבאים בקפידה כדי להבין את הדעות והנהלים שלנו בנוגע לנתונים האישיים שלך וכיצד נתייחס אליהם. על ידי ביקור באתר Abseo, אתה מקבל ומסכים לנוהלים המתוארים במדיניות זו.

ברוכים הבאים לאתר ״Abseo״ (להלן: "האתר") המופעל מכתובת דרך אבא הלל 7, רמת גן (להלן: "הנהלת האתר" ו/או "החברה").

כל שימוש מהווה הסכמה לתקנון זה, על התנאים וההגבלות הכלולים בו.

התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל המשתמש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר. גלישה באתר ו/או שימוש בו מכל סוג, כמוהם כהסכמה לתנאי התקנון והתחייבות לפעול על פיהם. מובהר כי התקנון מהווה הסכם משפטי מחייב המכתיב את מערכת היחסים בין המשתמש, החברה והאתר בכל היבטיה.

השירותים והמוצרים

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות Abseo לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה וגם לא תהיה זכאי לפיצוי כל שהוא בגין הביטול.

ביטולים ושינוי סוגי השירותים

זמינות ומיקום אזורי

מדיניות משלוחים

אחריות ושירות

קניין רוחני

דין וסמכות שיפוט

מדיניות פרטיות

באתר Abseo אנו מחויבים להגן ולכבד את פרטיותך. אנא קרא את הדברים הבאים בקפידה כדי להבין את הנהלים שלנו בנוגע לנתונים האישיים שלך. כל מידע אישי שייאסף ממך או שתספק לנו יעובד על ידינו. על ידי ביקור באתר Abseo, אתה מקבל ומסכים לנוהלים המתוארים במדיניות זו.

אבטחת מידע ופרטיות

יצירת קשר

×